Co mówią moi zadowoleni klienci? 

Kilka DOBRYCH słów
Iwona

Dlaczego wybrałam sesje u Agnieszki? Szukając fotografa często przeglądamy portfolia z wykonanymi pracami, sugerujemy się dostępnością terminu, usługami dodatkowymi…. Ja po spotkaniu z Agą zapomniałam o wszystkich tych rzeczach i w pamięci utkwiło mi jedno - pasja, zaangażowanie, dbanie o każdy szczegół, ogromny profesjonalizm i indywidualne podejście. Dokładne planowanie - to ją wyróżnia i powoduje ze zdjęcia są porostu najwyższej jakości. Sam przebieg sesji tez był wyjątkowy. Jako fotograf wprowadza wiele elementów dodatkowych, które umożliwiają osiągniecie luźnej atmosfery. Gadżety, dodatki, jedzenie, przeróżne pomysły sprawiają ze zajmujemy czymś innym i zapominamy o zdjęciach….
Pozwala to na efekt, który jest szczególnie zauważany właśnie w pracach Agnieszki - uchwycone emocje, naturalność. Jestem osoba która ceni sobie czas, lubię punktualność, konkrety….to wszystko było w kontakcie z Agą. Lubię dogadane szczegóły i realizacje według planu.

Edyta

Uwielbiam sesje z Agnieszką. Uwielbiam jak zatrzymuje w kadrze emocje. To to w Jej zdjęciach jest dla mnie najważniejsze. Poza tym Aga jest wspaniałą mamą i świetnie potrafi współpracować z dziećmi, dobrze wie jak dogadać się z małymi ludźmi:) Fotografie są naturalne, nie ma pozowania, po prostu podczas sesji dobrze się bawimy. Cenie sobie Jej jasny przekaz, słowność, dotrzymywanie terminów. Zdjecia Agnieszki zdobią nasze mieszkanie od kilku lat

Marta i Piotrek

Pełen profesjonalizm i dobry kontakt, świetna atmosfera w trakcie sesji, magiczne ujęcia, uchwycone momenty, ktore zostaja przepiękną pamiątką na lata. To zdjecia, z ktorych bije mnostwo ciepla i pozytywnych emocji. Robilismy u Agnieszki kilka juz sesji rodzinnych, zawsze bylismy zachwyceni i wiem ze wrocimy po wiecej

Kasia i Aleksander

Profesjonalizm, cicha obecność plus niesamowite oko- to gwarantuje piękna pamiątkę z każdego wydarzenia! Dzięki Agnieszce żaden moment nie umknie naszym wspomnieniom ze ślubu! Serdecznie polecamy !;)

Kasia i Michał

Organizując ślub zrezygnowaliśmy z kamerzysty powierzając ten wyjątkowy dzień w ręce Agnieszki. I to był zdecydowanie najlepszy wybór. Zdecydowaliśmy się na sesję tuż przed ślubem w plenerze co było dla nas niezapomnianą przygoda dzięki przepięknym zdjęciom profesjonalnej pani fotograf. Wszystkie zdjęcia są rewelacyjne Agnieszka profesjonalistka w każdym calu, przy tym spostrzegawcza i dyskretna. Zdjęcia idealnie oddają nasz wyjątkowy dzień gdyż jest na nich wszystko co najważniejsze. Dziś mamy piękna pamiątkę w postaci foto książki i reportażu z najpiękniejszego dnia, za którą serdecznie dziękuję i gorąco wszystkim polecamy. Aga jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych sesjach."

Dziękuję za każde miłe słowo moich klientów. Napisz, nie wahaj się, będzie pięknie :)

Sesja zdjęciowa z Agą to była dla nas i naszych dzieciaków prawdziwa frajdą. Mieliśmy okazję korzystać z niej dwukrotnie. Zapamiętaliśmy ten czas jako pełen ciepła, bliskości i radości, a przede wszystkim profesjonalizmu że strony Agnieszki. Jej fachowe podejście pozwalało nam czuć się swobodnie. Dzięki temu, dziś gdy patrzymy na fotografie (a kilka z nich wisi na ścianach naszego domu), widzimy w nich "to cos", przypominamy sobie towarzyszące nam wówczas emocje. Chętnie wracamy do ich oglądania. Wywołuje to miłe i ciepłe wspomnienia.

Ania i Wojtek

Agnieszka Skrzypek-Jakuszko FOTOGRAFIA
skrzypek-jakuszko.pl

Powered by StopThePop